Kontakt

ADRESS

Västra Kyrkogatan 15
262 32 Ängelholm
Sverige

KONTAKT

0431-44 59 80
info@moller-arkitekter.se

VI SOM JOBBAR HÄR

Pontus Möller

Arkitekt SAR/MSA
VD och delägare

0431-44 59 81

pontus@moller-arkitekter.se

Thomas

Thomas Mauritzson

Arkitekt
Kontorsansvarig och delägare

0431-44 59 91

thomas@moller-arkitekter.se

Magnus_N

Magnus Norling

Högskoleingenjör
Personalansvarig, Projekteringsansvarig och delägare

0431-44 59 93

magnus@moller-arkitekter.se

Magnus_Å

Magnus Åhs

Arkitekt SAR/MSA
Delägare

0431-44 59 87

magnus.ahs@moller-arkitekter.se

Anders

Anders Ståhl

Byggnadsingenjör
Kvalitetsansvarig

0431-44 59 84

anders.stahl@moller-arkitekter.se

Rasmus

Rasmus Johansson Söder

Byggnadsingenjör
Marknadsansvarig

0431-44 59 97

rasmus@moller-arkitekter.se

Jenny Hennig

Byggnadsingenjör

0431-44 59 88

jenny@moller-arkitekter.se

Ilyas

Ilyas Awadh

Arkitekt SAR/MSA

0431-44 59 98

ilyas@moller-arkitekter.se

Carl

Carl Martinell

Byggnadsingenjör

0431-44 59 95

carl@moller-arkitekter.se

Lotta

Lotta Currivan

Arkitekt SAR/MSA

0431-44 59 96

lotta@moller-arkitekter.se

Morten

Morten Stöwer Christensen

Diploma Architect, Denmark

0431-44 59 86

morten@moller-arkitekter.se

Charlotte

Charlotte Lundgren

Civilingenjör

0431-44 59 94

charlotte@moller-arkitekter.se

Elinor Sörlin

Arkitekt SAR/MSA

0431-44 59 89

elinor@moller-arkitekter.se

Henrik

Henrik Nilsson

Byggnadsingenjör

0431-44 59 92

henrik@moller-arkitekter.se

Reini Klein

Inredningsdesigner
CAD-ansvarig

reini@moller-arkitekter.se

Stina Mauritzson

Allt-i-allo, Ingenjör

0431-44 59 80

stina@moller-arkitekter.se